کدخبر: ۸۷۸۴۸
۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴
چاپ

دردیدار با خانواده شهید قنبرپور مطرح شد:

برگزاری انتخابات خانه مشارکت مردم در سلامت درشهرستان لنده/ چرا ساختار سازمان بهداشت جهانی تغییر نمی‌کند؟+تصاویر

نماینده ولی‌فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: شهید نواب صفوی بنیان‌گذار حرکت‌های مردمی برای انقلاب بود.

به گزارش خبرلنده، به مناسبت میلاد بی‌بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) و تکریم و تجلیل از خانواده‌های شهدای منابع طبیعی در استان امروز نماینده ولی‌فقیه، معاون برنامه‌ریزی و نماینده امور ایثارگران اداره گل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد با همراه رئیس و کارکنان اداره منابع طبیعی لنده با حضور در منزل شهید قنبر پور با این خانواده شهید دیدار و گفت‌وگو کردند.

 

در این دیدار حجت‌الاسلام جاوید نماینده ولی‌فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گفت: انقلاب اسلامی ما مرهون رشادت‌ها و فداکاری و ازخودگذشتگی شاهدان شهیدی است که در سخت‌ترین شرایط برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند تا امروز ما طعم شیرین امنیت را بچشیم.

 

وی افزود: انقلاب اسلامی اولین جرقه‌های خود را از زمان شهادت شهید نواب صفوی و فدائیان اسلام در سال 1332 شروع کردند و در ادامه نیز در سال 1342 به‌طور رسمی حرکت‌های انقلابی به رهبری امام خمینی (ره) در قم و تهران آغاز شد و در سال 1357 انقلاب با تقدیم هزاران شهید والامقام به پیروزی رسید.

 

جاوید گفت: بعد از انقلاب دشمنان قسم‌خورده ما که تاب به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی را نداشتند به تحمیل جنگ با ایران با مشارکت 37 کشور به رهبری امریکا توسط صدام به ایران حمله کردند و 8 سال فرزندان ایران اسلامی از خاک و ناموس این ملت دفاع کردند تا این سرزمین به دست بدخواهان این انقلاب نیافتد.

 

وی افزود: امروز به شکرانه همه موفقیت‌ها و دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی ما باید قدردان زحمات و فداکاری‌های خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در جامعه باشیم.

 

نماینده ولی‌فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان خاطرنشان کرد: تجلیل و تکریم از خانواده‌های معظم شهدا در منابع طبیعی یک وظیفه دینی و تکلیف شرعی است که امیدواریم ادامه‌دهنده راه این شهدای عزیز باشیم.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است: