کدخبر: ۸۸۰۳۴
۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۱
چاپ

درخطبه های نماز جمعه لنده مطرح شد:

تشییع باشکوه روحانی مشهور کهگیلویه و بویراحمدی بر روی دستان مردم لنده/نماینده ولی‌فقیه در استان: رابطه مردم و روحانیت جدایی‌ناپذیر است+تصاویر و کلیپ

امام جمعه لنده گفت: دشمن با شعار زن، زندگی، آزادی به دنبال ترویج بی بندوباری در جامعه است لذا الگو‌های روشنی داریم که می‌توانیم از آنان بهره بجوییم.

به گزارش خبرلنده، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل افزود: دهه نورانی کرامت و ایام ولادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر را به همه مادران و دختران ایران اسلامی تبریک می‌گوییم.
وی تاکیدکرد: حضرت فاطمه معصومه (س) مجاهدت‌های زیادی را برای تعالی اندیشه‌های دینی داشتند که امروز وجود مقدس حرم نورانی این بانوی با کرامت اسلام مرکز تعلیم و تربیت علمای بزرگ شیعه و تربیت نسلی مؤمن وانقلابی است.
محمودی اصل گفت: دشمن با شعار زن، زندگی، آزادی به دنبال ترویج بی بندوباری در جامعه است و این درحالی است که بانوان و دختران ما با الگو گیری از حضرت فاطمه زهرا (س) و حضرت فاطمه معصومه (س) زندگی عفیفانه‌ای باید داشته باشند.
وی گفت:سوم خرداد یکی از مهمترین رویداد‌های مهم تاریخی است که به همت رزمندگان انقلاب اسلامی و فرماندهان دوران دفاع مقدس رخ داد.
محمودی اصل تاکید کرد:فتح خرمشهر یکی از حماسه سازترین رخداد‌های تاریخی در دفاع مقدس بود.
وی گفت: خرمشهر‌ها در پیش است یعنی مجاهدت‌ها برای رسیدن به پیشرفت وعمران باید حاصل شود.
امام جمعه لنده گفت: اگر نظارت درست بربازار صورت میگرفت امروز وضعیت بازار صورت نمی‌گرفت و لازم است که متولیان بازار نظارت بیشتری داشته باشند.
خطیب جمعه لنده گفت: درگذشت روحانی وارسته منطقه اسیدمیرعبدالحسین میری یکی از انسان‌های وارسته‌ای بود که سال‌ها در اصلاح ذات البین در بین مردم منطقه همراه کوشا بود و امیدواریم امروز مردم با حضور خود پاسخ محبت‌های وی را در مراسمی با شکوه ابراز نمایند.