آخرین اخبار

29. آذر 1401 - 12:16
معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده گفت:ایجاد شورنشاط اجتماعی با فعالیت های فرهنگی در مدارس با رویکرد افزایش شادی در بین دانش آموزان از سیاست های اجرایی است.

سید علی اصغرخرمی در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبرلنده، با تبریک شب یلدا گفت: یکی از مهمترین محورهای فعالیت های معاونت پرورشی در این دوره بحث ارتقای سطح فعالیت های فرهنگی و ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان است.

معاون پرروشی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده خاطر نشان کرد: توجه به فعالیت های فرهنگی و ورزشی و ایجاد همبستگی و شور و نشاط در بین دانش آموزان می تواند علاوه بر ارتقای سطح فکری و جسمی دانش آموزان یک همدلی نیز برای سایر دانش آموزان و معلمین ایجاد کنند.

خرمی افزود: توجه به مناسبت های ملی و مذهبی همانند شب یلدا که یکی از کهن فرهنگ های ما ایرانیان است اقدامات خوبی در مدارس در جهت ایجاد شور و نشاط در بین دانش آموزان و ارتقای روحیه دانش آموزان مهم است.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز و به مناسبت شب یلدا شاهد برگزاری جشن های شب یلدا در مدارس شهرستان لنده هستیم که به همت معلمین و دانش آموزان این شهرستان با اجرای برنامه های مختلف برگزارشد.

تصاویر وکلیپ در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675