آخرین اخبار

28. اسفند 1400 - 18:54
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده از برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت که بخواهند عید نوروز را به کام شهروندان و مسافران نوروزی تلخ کنند خبرداد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبرلنده، با تبرک ایام نوروز و هشدار به مخلان نظم وامنیت گفت:نزدیک به ایام نوروز و تعطیلات عید هستیم لذا انتظار داریم که شهروندان نسبت به رعایت نکات لازم برای پیشگیری از سرقت منازل تدابیر امنیتی را رعایت کنند.

قاضی اکبر پرندوار گفت: تامین امنیت و آرامش شهروندان یکی از مهمترین نیازهای ایام تعطیلات نوروزی است که بدون شک دستگاه قضا و نیروی انتظامی در تامین امنیت فراگیر شهروندان به خصوص میهمانان نوروزی عزمی راسخ دارد.

وی در ادامه تاکیدکرد: در طول تعطیلات نوروزی دادستانی و نیروی انتظامی بدون اغماض با مخلان نظم و هرگونه بی نظمی در سطح شهرستان به خصوص با نزاع های دست جمعی برخورد قاطعی خواهد داشت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده گفت: با کسانی که به هر عنوان از طریق فضای مجازی یا در فضای حقیقی مرتکب رفتار مجرمانه گردند و موجبات تشویش اذهان عمومی و اخلال در نظم عمومی فراهم کنند نیز برخورد قاطعی خواهیم کرد.

پرندوار با تبریک سال نو به همه مردم شهرستان لنده از مسولان این شهرستان خواست تا زمینه سازی سفر ایمن و خاطره انگیز را برای مسافران و گردشگران نوروزی فراهم کنند تا با خاطره ای خویش تعطیلات را بگذرانند.

انتهای پیام

نظرات کاربران

https://eitaa.com/khabarlendehe
http://khabarlendeh.ir
http://khabarlendeh.ir/node/83675
http://sapp.ir/khabarlendeh