آخرین اخبار

24. خرداد 1401 - 14:47
در پی انتشار خبرفراری دادن سرمایه گذار به خاطر ۳ تیر برق در لنده صورت گرفت:
حل مشکل سرمایه گذار لنده ای با دیپلماسی دادستان+تصاویر
با ورود دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده مشکل6ماهه سرمایه گذار کارخانه آب معدنی در این شهرستان برطرف شد.

به گزارش خبرلنده ، امروزه رسانه به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای توسعه است که نقش مهمی در بیان مطالبات برحق مردم و انتقال خدمات ارزشمند نظام و ادارات در جهت رفع مشکلات مردم دارد.

در پی انتشار خبر"فراری دادن سرمایه گذار به خاطر ۳ تیر برق در لنده" (لینک خبر)و عدم رفع مشکل 6ماهه سرمایه گذار و مجری پروژه شرکت آب معدنی در بخش موگرمون شهرستان لنده برای 3تیر برق و رسانه ای شدن این مسئله از طرف خبرنگار این پایگاه خبری امروز و با ورود دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده مشکل6ماهه سرمایه گذار برطرف شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده امروز به همراه رئیس پاسگاه انتظامی بخش موگرمون و خبرنگار این پایگاه خبری در بازدید از محل اجرای این پروژه گفت: توجه به امر تولید و ضرورت اجرایی شدن شعار سال یکی از مهمترین راهبردی های کارگروه رفع موانع تولید باید باشد.

اکبر پرندوار گفت:دادستانی شهرستان لنده به عنوان مدعی العموم و در راستای تحقق شعار سال و باتوجه به تاکیدات مقام معظم رهبری برای رفع موانع سد راه تولید به این مسئله ورود قاطعانه داشته است و با توجه به اهمیت مسئله تولید مشکلات سد راه این سرمایه گذار امروز رفع شده است.

وی تاکیدکرد: باتوجه به اشتغالزایی 20تا 30نفره این کارخانه و نقش آن در افزایش سطح تولید در شهرستان انتظار داریم همه مسولان نسبت به رفع موانع سد راه تولید هماهنگ و همدل باشند تا سرمایه گذاران بتوانید در جهت توسعه فراگیر منطقه اقدامات بهتری را اجرایی کنند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده گفت: تمام پروژه های که موانع و معارضاتی دارند باید دستگاه های متولی نسبت به رفع موانع و معارضات فورا اقدام کنند تا خللی به بحث تولید و اشتغالزایی در شهرستان وارد نشود.

وی در ادامه تاکیدکرد: ادارات به خصوص ادارات خدمات رسان که بیشترین سهم و نقش را در روند اجرایی پروژه های عمرانی و سرمایه ای برای توسعه شهرستان لنده دارند رسالت سنگین تری در قبال فراهم کردن زمینه اجرای پروژه ه برعهده دارند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنده گفت: از تلاش رسانه ها برای رفع مشکلات موانع سد راه تولید قدردانی می کنیم .

پرندوار در ادامه نیز خطاب به سرمایه گذار این پروژه گفت: باتوجه واقع شدن پایه برق فشار قوی در زمین محل اجرای پروژه و ایجاد ساخت و ساز و سوله فلزی باید ابتدا بحث ایمن سازی و اصول فنی ایمنی کار باید رعایت می شد که هرگونه خطری متوجه سرمایه گذار می باشد.

در ادامه نیز سرمایه گذار و مجری پروژه آب معدنی موگرمون با قدردانی از ورود دادستانی و اصحاب رسانه گفت: از سال 95تا کنون مجوزات لازم از ادارات مختلف کسب شده است ولی بیش از 6ماه است که درگیر رفع مشکل پایه های برق بودیم.

محمد پور گفت: اگر این مشکل در همان روزهای اولیه 6ماه پیش حل می شد امروز با حضور مسولان شاهد افتتاحیه این پروژه بودیم و همین تعلل باعث تاخیر زمانی و متضرر شدن ما شده است.

وی در ادامه گفت:از حضور به موقع دادستان محترم که حقیقتا مایه امیدواری بنده است که شخص دادستان برای رفع مشکل چندین ماه ما ورود پیدا کرد باعث امیدواری است و امیدواریم همه مسولان با این روحیه جهادی برای رفع مشکلات قدم بردارند.

محمد پور گفت:از همراهی اداره برق که در دو روز گذشته زحمت کشیده و نسبت به اقدامات اولیه جهت جایجایی پایه های برق همکاری داشتند نیز تشکر داریم.

گفتنی است امروز نیروهای اداره برق شهرستان لنده نیز در حال اجرای سیم کشی و نصب و جابجایی پایه های برق بودند که این اقدام می توانست در ماه های گذشته صورت گیرد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

نظرات کاربران

http://khabarlendeh.ir
https://eitaa.com/khabarlendehe
http://sapp.ir/khabarlendeh
http://khabarlendeh.ir/news/83674/%D8%A7%D9%88%D9%82%D8%A7%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%D8%B9%DB%8C-%D9%84%D9%86%D8%AF%D9%87
http://khabarlendeh.ir/node/83675