حرف تو
پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس
پايگاه خبري تحليلي خبرلنده
َشبکه اطلاع رسانی دانا

نظرسنجی

عملكرد يك ساله ادارات شهرستان لنده را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

آخرین اخبار

اخبار شهرستان

سروده جديد شاعر لنده اي در باره عاشورا:
سالار قاسمي از شاعران آئيني شهرستان لنده به مناسبت ماه محرم شعر جديدش را تقديم حضرت اباعبدالله الحسين(ع) و حماسه سازان كربلا كرده است.
معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده خبرداد:
معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده از حضور روحانیون و مبلغین اعزامی از حوزه های علمیه، در مدارس شهرستان لنده خبرداد.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده خبر داد
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان لنده گفت: باتوجه به فصل برداشت برنج امسال شاهد برداشت بیش از 1000تن برنج از 250هکتار از شالیزار های شهرستان لنده در دو بخش مرکزی و موگرمون خواهیم بود.
واکنش امام جمعه موقت شهرستان لنده به حوادث اسید پاشی در کشور:
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: مسئولان دستگاه قضا در اقدامی فوری با عامل یا عاملین اسید پاشی باید در اسرع وقت برخورد کنند.
رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده
رئیس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت: فضای بسیج یک فضای کاملا معنوی است که هنگام ورود به آن مجذوب ولایت مداری و میراث داری از دستاورد ها و ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی خواهد شد.
امام جمعه موقت شهرستان لنده:
امام جمعه موقت شهرستان لنده در دیدار با اعضای کمیته پدافند غیرعامل اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت: بسیج بهترین ادامه دهنده مکتب و فرهنگ عاشورا در عصر حاضر است.
خبرلنده گزارش می دهد:
برخی از خانواده های معظم شهدا در نشست پرسش و پاسخ با مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد از وضعیت نامناسب گلزار شهدای این شهرستان گلایه و ابراز نگرانی کرده اند.
 واژگونی تراکتور در شهرستان لنده  یک کشته به همراه داشت
شب گذشته
شب گذشته در مسیر جاده آل طیب به لنده یک دستگاه تراکتور بر اثر بی احتیاطی و عدم دید کافی واژگون و راننده این تراکتور بعد از انتقال به مرکز درمانی و تلاش فراوان پزشکان جان باخت.
به صدا در آمدن آژير قرمز قطع درختان بلوط در شهرستان لنده
خبرلنده منتشر كرد:
به دليل كمبود نيروي انساني در محافظت از جنگل ها و مراتع شهرستان لنده آژير قرمز قطع درختان بلوط در روستاهاي اين شهرستان به صدا درآمد.
رئيس شوراي شهرلنده:
رئيس شوراي شهرلنده گفت: تكريم و رضايت ارباب رجوع از اولويت هاي مهم كاركنان شهرداري و شوراي شهر لنده است كه همه موظف به رعايت آن هستيم.
كارشناس مسئول مدارس كاردانش آموزش وپرورش استان كهگيلويه و بويراحمد خبرداد:
كارشناس مسئول مدارس كاردانش آموزش وپرورش استان كهگيلويه و بويراحمد از فعاليت 71 هنرستان كار ودانش در راستاي ايجاد اشتغال پايدار در استان كهگيلويه و بويراحمد خبرداد.
امام جمعه شهرستان لنده :
امام جمعه شهرستان لنده گفت : حفظ بيت المال نمونه كامل و جامع امر به معروف و نهي از منكر در ابعاد مختلف جامعه است كه همه ما در قبال نگهداري آن موظف و مسئول هستيم.
فرمانده منطقه انتظامي شهرستان لنده:
فرمانده منطقه انتظامي شهرستان لنده گفت: نيروي انتظامي ضابط امر به معروف و نهي از منكر در جامعه است چرا كه بيشترين برخورد ها را در راستاي امر به معروف و نهي از منكر انجام مي دهد.
رئيس نمايندگي اتاق اصناف شهرستان لنده:
رئيس نمايندگي اتاق اصناف شهرستان لنده گفت: كسبه بازار شهرستان لنده مومن ترين و مظلوم ترين كسبه در سراسر استان هستند كه به لحاظ تقوا ، پرداخت خمس و زكات و انصاف در سراسر استان سرآمد هستند.
رئيس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده :
رئيس اداره آموزش وپرورش شهرستان لنده گفت : جداسازي هيئت خواهران از برادران در هيئت هاي عزاداري نمونه عيني امر به معروف ونهي از منكر است كه در سطح شهرستان لنده صورت گرفت.