• به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزارشد:
    همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی با حضور باشکوه خانواده های لنده ای برگزارشد.
  • بیکاری ,خبرلنده, کارگری ,جوانان بیکار, فارغ التحصیل ,شهرستان لنده, قوت شب, وعده مسئولان, معادن ,صنعت گردشگری, روزگارناخوشایند ,لنده
    حال و روز ناخوشایند جوانان لنده ای؛
    این روزها که حال و روز اشتغال در شهرستان لنده چنان ناخوشایند است که اگر ساعت 7صبح در میدان مرکزی شهرقدم بگذارید خیلی از جوانان بیکاری را مشاهده می نمایید که چشم انتظار کارفرمایی برای کارگری هستند یا با وانت بار در کوچه پس کوچه ها با بلندگوی دستی ناله فریاد می کنند.
https://telegram.me/joinchat/Bso_ojxaB4CRKA0q9s9ztw
باشگاه وبلاگ نويسان ايران
http://sobhezagros.ir/
http://aftabejonoob.ir/
http://www.avayemaghar.ir/

چندرسانه‌ای

نظرسنجی

به نظر شما مهمترین علت بیکاری جوانان شهرستان لنده چیست؟

آخرین اخبار

اخبار شهرستان

به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزارشد:
همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی با حضور باشکوه خانواده های لنده ای برگزارشد.
بیکاری ,خبرلنده, کارگری ,جوانان بیکار, فارغ التحصیل ,شهرستان لنده, قوت شب, وعده مسئولان, معادن ,صنعت گردشگری, روزگارناخوشایند ,لنده
حال و روز ناخوشایند جوانان لنده ای؛
این روزها که حال و روز اشتغال در شهرستان لنده چنان ناخوشایند است که اگر ساعت 7صبح در میدان مرکزی شهرقدم بگذارید خیلی از جوانان بیکاری را مشاهده می نمایید که چشم انتظار کارفرمایی برای کارگری هستند یا با وانت بار در کوچه پس کوچه ها با بلندگوی دستی ناله فریاد می کنند.
برگزاری مسابقه دوچرخه سواری ,خبرلنده ,شهرستان لنده ,هیئت دوچرخه سواری ,هفته تربیت بدنی ,منش پهلوانی, لنده
به مناسبت هفته تربیت بدنی صورت گرفت:
به مناسبت هفته تربیت بدنی همایش بزرگ دوچرخه سواری با حضور نوجوانان و جوانان و مسئولان در لنده برگزارشد.
سرشماری نفوس ومسکن, خبرلنده, شهروندان لنده ای, سامانه سرشماری , سرشماری اینترنتی ,شهرستان لنده,مانورسرشماری ,لنده
همزمان باسراسر کشور صورت گرفت:
سرشماری خانه به خانه و مراجعه آمارگیران به درب منازل شهروندان لنده ای همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
گزارش ویژه:
خانه بدوشی دانشگاه پیام نور شهرستان لنده در حالی وارد هشتمین سال شده است که قراربود ساختمان آن در کمتر از سه سال به بهره برداری برسد ولی متاسفانه بیش ازپانصد دانشجوی این دانشگاه هرساله آواره و سرگردانند.
قطع تلفن ,شرکت گاز, خبرلنده, 194امداد گاز ,شهرستان لنده ,خیابان وصال 3 ,قطعی گاز, آتش سوزی , لنده
اتفاقی که هرلحظه می تواند حادثه آفرین باشد:
قطعی تلفن امداد گاز در شهرلنده یک مشکل اساسی است که لحظه لحظه آن می تواند حادثه آفرین باشد و این در حالی است که بیش از یک هفته است که تلفن 194امداد گاز شهرلنده قطع می باشد.
بازگشایی استخر لنده ,خبرلنده, هفته تربیت بدنی ,شهرستان لنده ,الزمات قاونی, تعطیلی استخر لنده ,بدهی معوقات ,لنده
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان لنده خبرداد:
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان لنده از بازگشایی استخر شنای لنده درهفته تربیت بدنی با اخذ قرارداد جدید با یکی از افراد توانمند در این شهرستان خبرداد.
احداث کانال آب ,خبرلنده, جهاد کشاورزی, اقتصاد مقاومتی, اصحاب رسانه ,پوشش انهار ,احداث کانال بتنی, روستای ایدنک ,خشکسالی ,مدیریت مصرف آب ,لنده
مدیرجهادکشاورزی شهرستان لنده خبرداد:
مدیرجهادکشاورزی شهرستان لنده از زیرکشت بردن 30هکتار از مزارع کشاورزی در روستای ایدنک با احداث 350مترکانال در روستای ایدنک لنده خبرداد.
همایش, خبرلنده ,سیاست های کلی جمعیت ,مقام معظم رهبری, رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام, بالندگی جمعیت, پویایی جمعیت, سیاست های ابلاغی جمعیت, لنده
به منظور اجرایی نمودن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری برگزارشد:
به منظور اجرایی نمودن سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در باره جمعیت، همایش تبیین سیاستهای کلی جمعیت مبتنی بر سلامت مادر و کودک در راستای ارتقای نرخ باروری با حضور مسئولان و اساتید برتر دانشگاه درلنده برگزار شد.
هفته تربیت بدنی ,خبرلنده ,نشست خبری, شهدای ورزشکار, مسابقات بومی ومحلی ,همایش ,دوچرخه سواری , اردوی تیم ملی, کونگ فو ,لنده
در نشست خبری با اصحاب رسانه صورت گرفت:
برنامه های هفته تربیت بدنی در شهرستان لنده با حضور اصحاب رسانه در محل اداره ورزش وجوانان شهرستان لنده تشریح شد.
خبرلنده, اعزام کاروان ,راهیان نور, 180دانش آموز دختر, اخبار لنده,فتح المبین, دهلاویه, چذابه, هویزه ,درس آمادگی دفاعی, لنده
با حضور مسئولان صورت گرفت:
تعداد180نفر از دانش آموزان دختر مدارس شهرستان لنده در قالب اردوی راهیان نور با حضور مسئولان این شهرستان عازم مناطق عملیاتی جنوب کشور شده اند.
پیام قدردانی ,خبرلنده, دادستان عمومی وانقلاب ,شهرستان لنده, دستگاه قضا ,قیام عاشورا ,تاسوعای حسینی ,اخبار لنده, لنده
درپیامی صورت گرفت:
دادستان عمومی وانقلاب اسلامی شهرستان لنده با ارسال پیامی از حضور با شکوه هیئت های عزاداری و همکاری خوب آنان در برقراری نظم و امنیت مراسمات به خصوص روز تاسوعا و عاشورا قدردانی کرد.
جمع آوری احشام ,خبرلنده ,شورای شهر ,شیوع سرطان, دستگاه قضا ,افت فشار آب, قطعی آب, شورای شهر لنده, لنده
رئیس شورای اسلامی شهرلنده گفت: یکی از مهمترین اقدامات شورای اسلامی و شهرداری برخورد قاطع با دامداران در سطح شهرلنده است و در طرح جمع آوری دام از سطح شهر چیزی به نام بزگاندی نداریم.
نخاله های ساختمانی,آبخیزداری, خبرلنده ,شهرستان لنده ,استفاده بهینه از منابع طبیعی, عزم ملی, جایگاه دفن زباله, سامانه 1504,لنده
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده:
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده گفت: یکی از مهمترین تهدید کننده های اصلی حوزه آبخیزداری در شهرستان لنده بحث نخاله های ساختمانی است که در دره ها مجاور در روستاها تخلیه می شوند.
با حضور دادستان شهرستان لنده صورت گرفت:
اعضای شورای سلامت شهرستان لنده به همراه دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان از مرکز دفن زباله های شهرداری لنده بازدید کردند.

یادداشت

جابربرازیده-لنده
جاسب ,دکتر سیدکامل تقوی,گچساران ,خبرلنده, باشت باوی, تاجگردون,سازمان امور مالیاتی, بانک پارسیان, بانک تجارت, لنده, بلوغ سیاسی, محرومیت تاریخی
صفا فضیلت خواه -کارشناس ارشدعلوم سیاسی

وبلاگستان