انتقاد و پيشنهاد حق مسلم شماست
تبليغات شما اينجاست( در صورت نياز به تبليغات با ما تماس بگيريد)
باشگاه وبلاگ نويسان ايران
http://sobhezagros.ir/
http://aftabejonoob.ir/
پايگاه خبري آواي ماغر شهرستان بهمئي
http://www.nashrenazari.com/index.php

نظرسنجی

بازسازی واقعه غدیر را در شهرستان لنده چگونه ارزیابی می کنید؟

آخرین اخبار

اخبار شهرستان

خبرلنده , شهرستان لنده, اقتصاد مقاومتی ,اقتصاد عاریتی,واحد خبازی
گفت وگو با یک جوان موفق لنده ای:
چه زیباست وقتی رهبر یک کشور از جوانان به عنوان سرمایه و پشتوانه این کشور یاد می کند و چه زیباست وقتی جوانان این مرز و بوم با اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی به ندای رهبرشان لبیک گفته و آن را عملی می سازند.
خبرلنده, اردوی راهیان نور, شهرستان لنده,فرهنگ ایثار و شهادت, لنده,رزمندگان اسلام,شبکه های اجتماعی
امام جمعه شهرستان لنده:
امام جمعه شهرستان لنده گفت: سپاه پاسداران علمدار برنامه های فرهنگی در جامعه است و امیدواریم اردوهای راهیان نور را با بهترین کیفیت ممکن به نسل جوان وتشنه حقیقت ناب منتقل کنند.
خبرلنده,نیروی انتظامی,فرهنگ, پلیس پیشگیری ,حقوق شهروندی,رأفت اسلامی, اقتدار,عزت, امربه معروف ونهی از منکر
رئیس ستاد شئون فرهنگی شهرستان لنده:
مسوول ستاد شئون فرهنگی شهرستان لنده گفت: امروز به لطف خداوند نیروی انتظامی مظهر فرهنگ وامنیت اجتماعی در جامعه است و اقدامات فرهنگی آن باعث کاهش جرائم در جامعه شد.
خبرلنده,شهرستان لنده,کمیته امداد, جشن عاطفه ها ,همدلی و همزبانی, مشارکت خیرین
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده خبرداد:
مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لنده ازکمک 805میلیون ریالی مردم شهرستان لنده به جشن عاطفه ها در این شهرستان خبرداد.
خبرلنده, شهرستان لنده,اردوی راهیان نور,تجدید میثاق با شهدا ,شبکه های ماهوراه ای, ترویج فرهنگ ایثار وشهادت
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده:
جانشین ناحیه مقاومت بسیج سپاه لنده گفت: برگزاری اردوی راهیان نور بهترین فرصت برای جلوگیری از نفوذ دشمن در بین جوانان است و تدوام این اردوها باعث مصون ماندن آنان از توطئه های دشمنان است.
خبرلنده,شهرستان لنده ,مناطق عملیاتی جنوب کشور ,دهلاویه, شلمچه, مناطق جنوب کشور, لنده
ظهر امروز تعداد 80نفر از دانش آموزان پسر لنده ای در قالب اردوی راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور با بدرقه مسوولان شهرستان لنده اعزام شدند.
خبرلنده,شهرستان لنده ,هفته نیروی انتظامی,امنیت پایدار,سرقت,جرائم خشن,مزاحمین نوامیس,تیراندازی,فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده:
فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده گفت: کارکنان نیروی انتظامی از بطن و بدنه مردم هستند و خدمت به مردم را بالاترین افتخار و خدمتی مقدس می داند که همواره بر این خدمت افتخارخواهیم کرد.
خبرلنده, شهرستان لنده, هفته نیروی انتظامی, نشست تخصصی, پلیس های تخصصی, مسجد صاحب الزمان(عج), همدلی و همزبانی
به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزارشد
به مناسبت هفته نیروی انتظامی فرمانده منطقه انتظامی شهرستان لنده به همراه پلیس های تخصصی این منطقه، امشب سه شنبه14مهرماه 94پس از نماز مغرب و عشاء در جلسه پرسش و پاسخ مردمی در مسجد صاحب الزمان(عج) شهرلنده حضور یافتند و به سئوالات مردم پاسخ دادند.
خبرلنده,14مهر روز دامپزشکی,شهرستان لنده ,سلامت دام,طیور,دام سبک و سنگین,رئیس اداره دامپزشکی ,بیماری بروسلوز,تب مالت,تب برفکی,هشدار نسب, لنده
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده:
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان لنده گفت: از ابتدای مهرماه1393 تا کنون بیش از178هزار راس دام سبک وسنگین در شهرستان لنده در برابر بیماری ها واکسینه و از شیوع بیماری های واگیردار جلوگیری شده است.
خبرلنده, شهرستان لنده, پیاده رو,خطر تصادف,قانون گریزی,پرورش بوقلمون,مرغ محلی, فصل الخطاب
گزارش:
امروزه پیاده رو ها به عنوان محل تردد عابران پیاده محسوب می شوند که گاهاً توسط برخی افراد ناآگاهانه و شاید هم آگاهانه سد معبر می شوند که عابران را ناچار به استفاده از خیابان می کنند که زمینه یک حادثه ناگورا را خود به خود فراهم می کنند.
خبرلنده , پاک سازی طبیعت,بخشدار موگرمون,شهرستان لنده ,میراث فرهنگی و گردشگری, چشمه موگرمون ,دوستداران طبیعت
بخشدار موگرمون:
بخشدار موگرمون گفت: همه ما به خوبی می دانیم که طبیعت نیازمند دوستی است و باید در حفظ آن نهایت دقت را داشته باشیم نه با نامهربانی زباله بریزیم و از کنار آن بگذریم.
خبرلنده,شهرستان لنده ,منطقه گردشگری, موگرمون,پاکسازی , کوه سیاه , رودخانه جن, هفته میراث فرهنگی
به همت اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان لنده و جمعی از دوستداران طبیعت منطقه گردشگری وتفریحی موگرمون در شهرستان لنده پاک سازی شد.
خبرلنده,شهرستان لنده, آب شهرلنده,شوره, گرمسیر,کلر زنی,بهداشت محیط,تصفیه خانه آب, لنده
گزارش:
وقتی صحبت از آب می شود خیلی از مسوولان شهرستان لنده با عکس العمل های خیلی تند خود جواب منتقدان را با کیفیت عالی آب شهر لنده می دهند که تصاویر کولرهای آبی این شهر خلاف گفته های آنان را اثبات می کند.
خبرلنده, مراسم بزرگداشت, جان باختگان منا, شهرستان لنده, فاجعه انسانی, سقوط جرثقیل, یمن, کشتار زنان و کودکان بی گناه, حوادث تلخ, استاد اخلاق حوزه علیمه قم
استاد اخلاق حوزه علمیه قم:
استاد اخلاق حوزه علمیه قم گفت: تمام جنایات در جهان اسلام با طراحی امریکایی ها و اسرائیلی ها و اجرای آل سعود صورت می گیرد که این رژیم بهترین مجری برای برنامه های استکباری است.
خبرلنده, جان باختگان منا, شهرستان لنده, رهبرمعظم انقلاب, مسجدامیرالمومنین(ع), حوزه علمیه قم
مراسم بزرگداشت و یادبود جان‌باختگان مظلوم فاجعه منا از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز در مسجد امیرالمومنین(ع) شهرلنده با حضور مردم و اعضای شورای اداری این شهرستان برگزار شد.

یادداشت

خبرلنده ,بانكداري اسلامي,شهرستان لنده ,سيدابوالقاسم موسوي نسب, دكتري مديريت بارزگاني ( گرايش بازاريابي),قراردادهای مالی, بانکداری اسلامی,سیدمحمدباقرصدر
سيدابوالقاسم موسوي نسب دكتري مديريت بارزگاني ( گرايش بازاريابي)
علیرضا سعیدآبادی کارشناس ارشد روابط بین الملل و کارشناس اقتصادی