اجلاسیه شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد
khabarlendehe@
باشگاه وبلاگ نويسان ايران
http://sobhezagros.ir/
http://aftabejonoob.ir/

نظرسنجی

کدام بانک شهر لنده در ارائه تسهیلات به شما بهترین خدمات را ارائه می دهد؟

آخرین اخبار

اخبار شهرستان

پایگاه های مقاومت,خبرلنده, محل برای رشد و تعالی, جوانان ,ساخت پایگاه,مساجد شهرستان,اردوهای جهادی,طرح صالحین,کارجهادی,مسجد امام رضا(ع),لنده
فرمانده سپاه ناحیه لنده عنوان کرد:
فرمانده سپاه ناحیه لنده عنوان کرد: پایگاه های مقاومت یکی از بهترین محل ها برای رشد و تعالی استعدادهای نهفته جوانان در جامعه هستند.
سپاه پاسداران ,خبرلنده ,علمدار, برنامه های فرهنگی ,حضور آگاهانه ,پایگاه شهید مجیدعلوی نژاد ,شهرستان لنده, آرمان های انقلاب
امام جمعه موقت شهرستان لنده:
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: حقیقتاً سپاه پاسداران را باید علمدار فعالیت های جهادی و فرهنگی در جامعه دانست چرا که این فعالت ها روز به روز بهتر از گذشته است.
کلنگ زنی ,ساخت پایگاه, خبرلنده, پایگاه مقاومت بسیج, شهید مجید علوی نژاد ,سپاه ناحیه لنده ,امام جمعه موقت شهرستان لنده ,مسجد امام رضا(ع)
با حضور مسئولان سپاه ناحیه لنده برگزارشد:
مراسم کلنگ زنی پایگاه مقاومت بسیج شهید مجیدعلوی نژاد مسجد امام رضا(ع) شهرلنده با حضور امام جمعه موقت و مسئولین سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.
گزارش ویژه:
یکی از معضلات اساسی که خیلی از اجاره نشینان لنده ای به آن دست و پنجه نرم می کنند نرخ بالای اجاره بها و کمبود زمین و مسکن در این شهراست.
عملیات کاشت ,خبرلنده, اقتصاد مقاومتی ,شهرستان لنده, ناظر مقیم بیمه کشاورزی ,مکانیزاسیون, ابیاری, کاشت زمین زراعی, لنده
یادداشت:
عملیات کاشت دارای یکسری فرآیندهای اولیه ای است که اگر به درستی رعایت شود شاهد افزایش چند برابر محصولات کشاورزی خواهیم بود.
نهضت آسفالت, خبرلنده, شهرداری, لنده ,عملیات آسفالت, روکش آسفالت, شهرداری لنده, محمدتقی تقی زاده,خیابان سادات
شهردار لنده خبرداد:
شهردار لنده از آغاز عملیات روکش آسفالت خیابان های شهرلنده به همراه روکش برخی از خیابان ها در این شهرخبرداد.
قطعی مکرر دیجیتال ,خبرلنده ,اختلال گیرنده های تلویزیونی ,شهرستان لنده, ماهوراه ,زنگ خطر استفاده از ماهواره, آنالوگ, شبکه های دیجیتال, لنده
زنگ خطر استفاده از ماهواره در لنده به صدا درآمد:
قطعی مکرر و اختلال در شبکه های دیجیتال لنده در حال تبدیل شدن به یک معضل اجتماعی به واسطه استفاده مردم این شهرستان از ماهواره شده است.
جهاد ,خودباوری ,خبرلنده, کارجهادی ,هیاهوی سیاسی , ساخت مسجد مسجد صاحب الزمان(عج) ,شبستان ,سرویس های بهداشتی, آیت الله نظری, جهاد فی سبیل الله ,دمای 40درجه ,جوانان مومن و انقلابی, لنده
تجلی خودباوری در اقدامی جهادی:
عده ای از جوانان مذهبی شهرلنده فارغ از هیاهوهای سیاسی و کارهای روز مره در اقدامی جهادی در ساخت مسجد صاحب الزمان (عج) شهرلنده مشارکتی فراگیر دارند.
اوقات فراغت ,خبرلنده ,سرگرمی های تابستانه لنده ,پارک شهر ,هوای گرم ,ادارات فرهنگی, پرکردن اوقات فراغت
تابستان فصل فراغت و سرگرمی کودکان و نوجوانان در جامعه است که عده ای با بازی های دست جمعی و عده ای به حضور مداوم در فضای مجازی به نوعی خود را سرگرم می کنند.
تخریب مخروبه های شهر ,خبرلنده ,پیشگیری از وقوع جرم ,راه های مقابله با جرائم, قدمت تاریخی شهرلنده, دادستان عمومی و انقلاب ,عبدالله سعادتیان ,رضایت مردم, لنده
گزارش ویژه:
یکی از راه های مقابله و پیشگیری از وقوع جرم از بین برن زمینه و بسترهای جرم در سطح جامعه است که در همین راستا دادگستری شهرستان لنده اقدام به تخریب مخروبه های موجود در سطح شهر لنده کرده است که رضایت مردم را درپی داشت.
مهمترین مطالبات منابع طبیعی لنده در سفر هیئت دولت به استان:
گستردگی حوزه سرزمینی منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان لنده و کمبود نیروی انسانی و عدم استقلال اداره منابع طبیعی از مهمترین عوامل اصلی در تعرض و آتش سوزی های تعمدی و طبیعی در حوزه ی منابع طبیعی این شهرستان است که چشم انتظار همت و تدبیر هئیت دولت به استان است.
کاشت ذرت,خبرلنده,دشت آبلش,شهرستان لنده,ایستگاه پمپاژ,اراضی دیم,گندم آبی,دانه های روغنی,جهاد کشاورزی,چغندرقند,کشاورزی,لنده
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان لنده خبرداد:
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان لنده از کاشت ذرت در بیش از120هکتار از زمین های دشت آبلش برای اولین بار در شهرستان لنده خبرداد.
گزارش تصویری  ,خبرلنده ,نماز جمعه ,حضور باشکوه مردم, خطبه های نماز جمعه, گرمای 43دردرجه ای ,طرح مهدویت
گزارش تصویری:
نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید محمود الهی نیا امام جمعه موقت شهرستان لنده در مسجد جامع صاحب الزمان(عج) این شهرستان برگزار شد.
خطبه های نمازجمعه ,خبرلنده ,شهرستان لنده, حقوق های نجومی, برخورد قاطع ,اولین نمازجمعه کشور ,آیت الله طالقانی, اقتصاد مقاومتی ,دشت آبلش, تولیدات کشاورزی ,جنایات کشمیر ,سفر هیئت دولت به استان ,جاده لنده به دهدشت
امام جمعه موقت شهرستان لنده:
امام جمعه موقت شهرستان لنده گفت: مردم شهرستان لنده از هئیت دولت انتظار دارند تا حداقل مطالبات قانونی خویش در این سفر تحقق یابد.
گزارش ویژه:
نیاز نوجوانان و جوانان به فعالیت های ورزشی و تفریحی و سرگرمی از مهمترین وظایف اداره ورزش و جوانان است که متاسفانه این روزه ها حال ناخوشایند آن صدای متولیان امر ورزش را نیز درآورده است و فریاد بی اعتباری و کمبود اعتبارات باعث شده که زبان به نقد گشایند.

یادداشت

عملیات کاشت ,خبرلنده, اقتصاد مقاومتی ,شهرستان لنده, ناظر مقیم بیمه کشاورزی ,مکانیزاسیون, ابیاری, کاشت زمین زراعی, لنده
محمد کامرانی-کارشناس مکانیزاسیون کشاورزی-ناظر مقیم بیمه محصولات کشاورزی
سراب اشتغال ,خبرلنده ,بیکاری ,جوانان بیکار, فارغ التحصیلان بیکار ,تحصیلات تکمیلی ,دولت تدبیر ,تدبیر , اشتغال, کارخانه ,آمار بیکاری ,اقتصاد مقاومتی ,لنده
سیداسماعیل میری

وبلاگستان

لنده من